Yönetim Sistemleri

Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Kitabımızı Gördünüz mü?

Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Kitabı’nda KVKK Kapsamında Kanun, Tebliğ, Sözleşmeler, Yönetmelikler ve Diğer İlgili Mevzuat sizler için bir araya getirdik.Avukat, İK çalışanları, Bilgi İşlemTanıtım-Pazarlama Faaliyetleri gibi birçok meslek grubu ile ilgili gerçek ve tüzel kişilerin   KVKK kapsamında tabii olduğu mevzuat içeriğine tek kaynak ile ulaşabileceği Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı‘nı satın almak için tıklayınız.Günümüzde hızla büyüyen teknoloji ve bilişim faaliyetleri hayatımızı kolaylaştırmanın yanında, kişisel verilerin üçüncü kişilerle paylaşılıp kullanılması ve kişisel verilerin korunması konusunda ciddi tehlikeleri de beraberinde getirmiştir.Kişisel verilerin kontrolsüzce işlenmesi konusunda ortaya çıkan bu riske karşı somut ve etkili koruma için ülkemizde çeşitli mevzuat düzenlemeleri yapılmıştır. Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Kitabı sizlere, özellikle işletmeler için zorunlu olan kişisel veri işleme faaliyetlerinin yerine getirilmesi konusunda ilgili kişilerin hakları ve yükümlülüklerini düzenleyen mevzuatları sunmaktadır. Hemen satın alın ve verinizi koruyun!

Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Kitap İçeriği:

· 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu· 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu (İlgili Maddeleri)· 4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu· 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun· Karar No. 2016/8576 Kişisel Verilerin Otomatik İşleme Tabi Tutulması Karşısında Bireylerin Korunması Sözleşmesinin İlişik Beyanlarla Birlikte Onaylanması Hakkında Karar· Karar No. 2016/8840 Kişisel Verilerin Otomatik İşleme Tabi Tutulması Karşısında Bireylerin Korunması Sözleşmesine Ek Denetleyici Makamlar ve Sınıraşan Veri Akışına İlişkin Protokolün Beyan ile Onaylanması Hakkında Karargibi daha birçok mevzuatı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Kitabımızda bulabilirsiniz.

2023 Güncel Gümrük Kitapları

Ürün Güvenliği ve Denetim Tebliğleri 2023

2023 Ürün Güvenliği ve Denetimi Tebliğleri Kitabı; Cari yıla ait, dış ticarete konu ürünlerin teknik düzenlemelere uygun ve güvenli olmasını sağlamak amacıyla, Teknik Düzenlemeler Rejimi Kararı’na dayanarak yayımlanan Ürün Güvenliği ve Denetimi Tebliğleri’ni kapsar. İncelemek için tıklayınız.

 

Türk Gümrük Tarife Cetveli 2023

Eşyanın cins ve niteliklerine göre sistematik bir şekilde numaralandırılarak sınıflandırıldığı ve gümrük vergisi oranlarının gösterildiği , 2023 yılı İstatistik Pozisyonları Bölünmüş Türk Gümrük Tarife Cetvelini içeren ve sipariş tarihi itibariyle güncellenen 2023 Türk Gümrük Tarife Cetveli Kitabı ile, Gümrük Giriş Tarife Cetvelin’nin en güncel haline ulaşabilirsiniz. İncelemek için tıklayınız.

İthalat Rejimi Kararı ve İthalat Tebliğleri 2023

2023 İthalat Rejimi Kararı ve İthalat Tebliğleri Cari yıla ait İthalat Rejimi Kararı eki Listeler ile Ek’lerini ve İthalat Tebliğlerini kapsar. İncelemek için tıklayınız.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir